machighsunhi

ملائونها در هنگام موسمی ، اقدام به آگاهی

وی گفت: "نیاز به ایجاد احساس مدنی در شهروندان است. اما افرادی که در سواحل ناله ها و مناطق اطراف زندگی می کنند ، همچنان زباله ها ، کیسه های پلاستیکی ، بطری ها ، ترموکول ، حتی مبلمان شکسته شده مانند صندلی ، میز و صندلی های مبل را شکسته و ریخته می کنند. سیل را از نولان بیرون آورده و آن را در محل های دفع زباله سوار کنید. بدنه مدنی چندین مورد شکایت در مورد پرتاب مواد زائد را به این افراد زاغه نشین منتقل کرده است. این یک سیگنال اشتباه می فرستد که تمیز کردن صحیح صالحان به درستی انجام نشده است ، به همین دلیل نام بدن مدنی خراب می شود. "

به افرادی که در کارخانه ماشین قالب گیری تزریقی با سرعت بالا nullahs زندگی می کنند ، داده شده است کنده شدن کیسه های پلاستیکی ، بطری ها ، ترموکول و حتی قطعات مبلمان. برای جلوگیری از این امر ، شرکت شهرداری برهانمبای high speed injection molding machine Factory تصمیم گرفته است که تجاوزات خود را در نزدیکی شهر ناصحیح انجام دهد. براساس گفته های مقامات مدنی ، در حومه شرقی و غربی دریاچه هایی از زاغه های زاغه وجود دارد. تجاوزات به همراه افراد غیر مسئول که مسئولیت انسداد آخوندها را بر عهده دارند ، احساس می کنند که مقامات مدنی احساس می کنند. اگرچه مجازاتی برای پرتاب زباله به افراد غیرنظامی وجود دارد ، اما نهاد مدنی به سختی برای این تخلف اقدام می کند.

بدنه مدنی نیز برای جلوگیری از پرتاب زباله به داخل ملائونها در هنگام موسمی ، اقدام به آگاهی عمومی کرده بود ، اما بیهوده از کار درآمد. این نه تنها سوزاندن ناصحیح است ، بلکه تجاوزاتی که در امتداد ملاها انجام می شود ، که مسئولیت گرفتگی ملاها را نیز بر عهده دارند ، احساس می کنید که مقامات مدنی احساس می کنند. که کل شهر به بن بست رسید و بیش از هزار نفر جان خود را از دست دادند. یک مقام ارشد مدنی گفت: "پس از از بین بردن آنها ، ناهل ها را گسترش خواهیم داد ، که جریان نول را ساده تر می کند." برای جلوگیری از ریختن مواد زاید ، تصمیم گرفته ایم که تجاوزات را در امتداد شهرها حذف کنیم. مهم نیست که چه مقدار null تمیز کاری را انجام می دهیم ، مردم همچنان زباله ها را درون آن ها پرتاب می کنند ، که بیشتر شامل مواد شناور مانند کیسه های پلاستیکی ، بطری ها و ترموکول ها است.

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1399/1/22ساعت 7:13 توسط machighsunhi | تعداد بازديد :9 |

عناوين مطالب پربازدید
Trump-Xi meeting have ranged from Alaska to Greece
Armed Forces personnel under AFSPA
This massive personal outreach has been necessitated
A reinvented Rahul Gandhi rolled up
Explaining the modus operandi
I see citizens coming together and building a bond
ملائونها در هنگام موسمی ، اقدام به آگاهی
The decision to leave out Sardar Singh in the midfield
Most of the centres where the surgery is performed
The second day of the New Year was a red letter